Loading Events
This event has passed.

Pozývame vás na 1dňový seminár o individuálnych disciplínach psích záprahov (canicross, scooter, bikejoring, skijoring), o zdraví športujúcich psíkov, pravidlách na pretekoch a tréningoch.

Začiatočníkom predstavíme tento šport a dáme návod ako začať, pokročilí zistia, ako si športovanie vďaka radám užiť ešte viac.

ČO NÁS ČAKÁ:
Povieme si všetko o individuálnych disciplínach psích záprahov: canicross, bikejoring, scooter, skijoring, aj o tom ako trénovať seba aj štvornohého parťáka. O vhodných trasách, teplotách, technikách a poveloch.
Predstavíme potrebnú výbavu pre každú disciplínu, poradíme pri jej výbere.
Rozoberieme si ako vznikajú najčastejšie zdravotné problémy a zranenia a ako systematicky pracovať proti ich vzniku.
Nezabudneme ani na tému kŕmenia, výživy a pitného režimu pre aktívne a športujúce psíky.
Zo semináru si odnesiete rady ako absolvovať prvé preteky, vysvetlíme si všetky pravidlá pre jesennú aj zimnú časť sezóny, pre každú individuálnu kategóriu.

Začiatočníkom predstavíme tento šport a dáme návod ako začať, pokročilí zistia, ako si športovanie vďaka radám užiť ešte viac.
Seminár tvoria predovšetkým účastníci, sme otvorení dotazom a diskusii a preto je každý seminár originál.

LEKTORI:
Viac o lektoroch Husky Racing Team-u, ich psíkoch a spoločných výsledkoch sa dočítate na www.huskyracing.sk.

PROGRAM:
8:30 – 9:00 Príchod a registrácia účastníkov, privítanie
9:00 – 10:30 Predstavenie disciplín CC, Sc, Bkj, Skj; výbava, tréningy, povely, diskusia
10:30 – 12:00 Zdravie psa, kŕmenie, pitný režim, diskusia
12:00 – 13:00 Pauza na obed, diskusia
13:00 – 15:00 Prvé preteky, pravidlá, diskusia

Miesto konania semináru: Športová Hala MLADOSŤ, Trnavská cesta 39, Bratislava

CENA:
49€/osoba
V cene je zahrnutý poplatok za seminár, obed, občerstvenie počas kurzu, káva a nealko nápoje, prezentačné a súhrnné materiály, pero, kalendár pretekov na SR na sezónu jeseň2017/zima2018, vzorka energeticko-rehydratačného iontového a vitamínového nápoja Mineral Drink, prekvapenie od sponzorov

PRIHLÁSENIE A PLATBA:
Prihlásiť sa môžete tu: https://goo.gl/forms/nyXMZuaPz0YIaa2n2
Prihláška sa stáva platnou až po uhradení zálohy vo výške 20 euro na účet.
Ak sa semináru nebudete môcť zúčastniť, záloha je vratná len v prípade, že za seba zoženiete náhradníka.
V prípade zrušenia semináru zo strany usporiadateľa pre nízku účasť v danom termíne, usporiadateľ navrhne záujemcom náhradný termín semináru. V prípade, že tento záujemcovi nevyhovuje, záloha bude vrátená.
číslo účtu: SK55 1100 0000 0029 4303 6550
VS: 15072017
Informácia/správa pre príjemcu: uveďte vaše meno + priezvisko
O prijatí platby a rezervácii miesta na seminári Vám bude zaslaný potvrdzujúci e-mail.

PSÍ ÚČASTNÍCI:
Seminár je pripravovaný bez praktickej časti, preto svojho psíka nechajte radšej doma oddychovať. Ak váš psík nemôže počas seminára ostať doma, alebo by ste mu radi zaobstarali postroj na športovanie, ktorý mu potrebujete na mieste vyskúšať, je možné prísť aj so psíkom.

Počas semináru bude možné zakúpiť si potrebnú výbavu pre šport psích záprahov od www.nordicdogsports.sk, k dispozícii budú obojky, vodítka, postroje, canicross a ski-šnúry s amortizérom pre 1 a 2 psy, sedáky a iné značky Manmat; a doplnky výživy pre športujúce psíky značky Flying dog (http://nordicdogsports.sk/zavodnenie-psa-ako-to-nespackat/)
Pre účastníkov semináru budú pripravené aj kolobežky Kostka na vyskúšanie.

[button link=“https://goo.gl/forms/nyXMZuaPz0YIaa2n2″ color=“default“ size=““ stretch=““ type=““ shape=““ target=“_blank“ title=““ gradient_colors=“|“ gradient_hover_colors=“|“ accent_color=““ accent_hover_color=““ bevel_color=““ border_width=“1px“ icon=““ icon_divider=“yes“ icon_position=“left“ modal=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ alignment=“left“ class=““ id=““]REGISTRÁCIA[/button]