Po skončení sezóny so psíkmi sme si dopriali krátky oddych a potom sa opäť pustili do prípravy na sezónu 2017/18. Jej jesenným vrcholom budú majstrovstvá sveta IFSS v neďalekom Poľsku. Hlavným športom sa pre nás v rámci prípravy stala cestná cyklistika, v ktorej sme sa pravidelne účastnili pretekov Merida Road Cup-u. Patrik začal už v apríli v Perneku v časovke dvojíc, Lenka sa pridala v máji v Sabinove.

Spolu sme sa vo farbách cyklistického klubu RCT Martin zúčastnili podujatí po celom Slovensku, či už v pretekoch jednotlivcov alebo časovkách.

Patrik podával stabilné výkony a niekoľkokrát aj pomohol tímu v rámci tímovej taktiky. v silnej konkurencii však nakoniec obsadil celkové 11. miesto v rámci pohára. Lenka pri svojej premiére v cestnej cyklistike začala na výbornú a po 2. mieste na MSR v časovke vyhrala MSR v spoločnom štarte a celkovo aj vyhrala svoju kategóriu v rámci pohára.

Teraz nás už čakajú štarty v Bikejoringu, tak nám držte palce.